Firmowe spotkanie Wigilijne

Coraz bardziej popularną formą spotkań wigilijnych jest zorganizowanie dla pracowników spotkania we wspólnym gronie w siedzibie firmy. Jest to bardzo wygodne zarówno dla samych pracowników, bo mogą zostać od razu po pracy, jak i dla organizatorów, bo można zamówić catering i mieć wszystko pod kontrolą.

My specjalizujemy się w organizowaniu pysznego sushi na takie spotkania, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani taką formą urozmaicenia tegorocznego spotkania, chętnie pomożemy. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 1000 cateringów firmowych z różnego rodzaju okazji, od spotkań zarządów dla kilku osób, po szkolenia na 900 uczetników.

Sushi może stanowić główny motyw spotkania, ale również być ciekawym dodatkiem do tradycyjnego cateringu, jedynie w formie ciekawostki, czy orientalnego dodatku.

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, podać nam poniższe informacje:

-ile będzie osób?

-jaki jest przewidziany budżet?

-na kiedy będzie dostawa?

-czy są jakieś specjalne wymagania?

My przygotujemy 2 propozycje do wyboru i po przesłaniu szczegółowej informacji, Państwo podejmiecie decyzje, która opcja jest lepsza.

Lub prosimy o wypełnienie krótkiego kwestionariusza na podstawie którego przygotujemy 2 propozycje stołu Wigilijnego do wyboru

>>>  Ankieta wigilijna  <<<


Spotkanie Wigilijne z przyjaciółmi

Zorganizuj niepowtarzalny klimat tradycyjnego świątecznego spotkania, połączonego z nowoczesną kuchnią japońską. Dla Ciebie i Twoich najlbliższych przygotujemy wyjątkowe sushi, które idealnie wpasuje się w gusta każdego.

Wybierz skład zestawów z naszego MENU i zamów online w prosty sposób z płątnością na miejscu lub przelewem.

Nie wiesz na co się zdecydować?

Napisz lub zadzwoń do nas, chętnie doradzimy :)

 

791792424

biuro@haikusuhi.pl